Kredyty i pożyczki – szybkie i wygodne

Obecnie kredyty i pożyczki można uzyskać znacznie szybciej niż jakiś czas temu, dlatego zaciąga je coraz więcej osób. Tutaj dostaniesz  najtanszy kredyt gotówkowy, sprawdź nim inni Cię wyprzedzą.

Kto najczęściej bierze kredyty?

Kredyty oraz pożyczki gotówkowe są bardzo często zaciągane przez klientów, ponieważ banki nie interesują się tym, na jaki cel zostaną przeznaczone pieniądze. Obecnie wiele osób decyduje się na wzięcie kredytu gotówkowego przez Internet. Trzeba wówczas złożyć wniosek kredytowy w Internecie, a ewentualne podpisy można złożyć na przykład kurierowi. Za pośrednictwem Internetu klient wypełnia wszystkie dokumenty, które są niezbędne w procesie udzielania kredytu. Wiarygodność kredytobiorcy sprawdza się porównując podane przez niego dane z danymi, które zawarte są w dowodzie osobistym. Zazwyczaj do wniosku kredytowego trzeba dołączyć skan dowodu osobistego, aby można było sprawdzić dane. Wszystkie dane nadawcy tego przelewu muszą być zgodne z danymi zadeklarowanymi we wniosku kredytowym.

Jak uzyskać najlepszy kredyt?

Składając wniosek przez Internet w błyskawicznym tempie można otrzymać odpowiedź z banku czy kredyt zostanie przyznany. Jeśli klienci nie wiedzą, na który bank powinni się zdecydować to w każdej chwili mogą oni przejrzeć rankingi oraz zestawienia kredytów. Jest to pewnego rodzaju porównywarka, dzięki której klient może szybko sprawdzić, która oferta banku najbardziej mu odpowiada. Statystyki pokazują, że najwięcej osób sięga po kredyty z banku Eurobank. Oprócz tego dosyć wysoką pozycję zajmuje bank Bnp Paribas, Credit Agricole, Get in Bank, Alior Bank oraz Bank Pekao. Kredyty gotówkowe cechują się tym, że do ich wzięcia nie jest wcale potrzebny szereg różnorodnych dokumentów, bowiem banki wychodzą naprzeciw swoim kredytobiorcom i ograniczają te formalności do minimum. Niezbędne jest jednak przedstawienie swojego dowodu osobistego, a także dokumentów, które będą pozaświadczać fakt uzyskiwania stałych dochodów. Taki kredyt jest idealnym rozwiązaniem dla emerytów, rencistów, a także młodych ludzi, którzy dopiero, co organizują sobie swoje życie. Banki chcą jak najbardziej zadowolić swoich klientów, dlatego udzielają im kredytów, które stanowią nawet dwudziestokrotność ich zarobków. Taki kredyt można sobie wziąć na dowolny cel, a przy tym banki nie naliczają żadnej prowizji. Przy wybieraniu banku warto zwrócić uwagę na przykład na czas spłaty kredytu. W niektórych bankach ten czas wynosi kilkanaście miesięcy, natomiast są tez takie banki, które dają możliwość spłacania kredytu przez kilkadziesiąt miesięcy, to w zależności od kwoty, jaką się wzięło. Jeśli klienci chcą, aby ich kredyty były w pełni bezpieczne to mogą oni zdecydować się na ubezpieczenie kredytu, a wtedy daje to możliwość ochrony kredytu na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, takich jak na przykład niezdolność do pracy, utrata pracy bądź śmierć.

Co jest ważne przy kredycie?

Oprocentowanie kredytów gotówkowych zmniejsza się wraz ze wzrostem kwoty, jaką się zaciągnęło. Przy kredycie w wysokości trzech tysięcy złotych to oprocentowanie wynosi około 6%, natomiast przy kredycie w wysokości sześćdziesięciu tysięcy złotych oprocentowanie wynosi mniej niż 5%. Oprocentowanie kredytu zależy też od ilości rat, bowiem im mniej rat, tym bardziej oprocentowanie maleje. Czasem klienci banków mogą liczyć na to, że raty kredytu będą mieli niższe dzięki preferencyjnej ofercie, jaką mają dla nich banki. Wiele z nich bowiem dla własnych klientów przygotowuje specjalną ofertę, w której mogą oni liczyć przede wszystkim na niższy procent, jaki zostanie im policzony po zaciągnięciu kredytu.  Dlatego jeżeli ktoś chce znaleźć taką ofertę która będzie dla niego pod tym względem najkorzystniejsza, powinien przede wszystkim zacząć od zapoznania się z tym, co ma do zaoferowania jego bank w którym ma konto lub inne produkty.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s