Kredyt gotówkowy, a umowa o dzieło.

Wybieranie kredytu będąc zatrudnionym w nietypowy sposób jest jak najbardziej możliwe!

Kredyt gotówkowy to jeden z najczęściej wybieranych produktów bankowych. Jeszcze kilkanaście lat temu jedynie nieliczni mogli liczyć na pomoc w tego rodzaju pomocach finansowych. Czasami warto zastanowić się, czy rzeczywiście wszyscy mają możliwość korzystania z tego rodzaju usług finansowych. Kredyty dostępne są we wszystkich bankach. Wybór wydaje się być zatem ogromny, nie mówiąc już o wszelkiego rodzaju opcjach dodatkowych. Wróćmy jednak do meritum sprawy – czy każdy może kredytować? Wydawać by się mogło, że tak. Niestety osoby zatrudnione na umowę o dzieło lub wykonujące pracę z tytułu umowy na zlecenie, nie jest takie proste jak może się nam wydawać. Osoby zatrudnione w każdy inny sposób mijający się z umową o pracę, bardzo rzadko mogą liczyć na duże kredyty gotówkowe. Spowodowane jest to oczywiście ograniczonym czasem otrzymywania wypłaty, ale czy aby na pewno wszędzie tak jest? Wszystko zależy od tego, jaka jest nasza sytuacja finansowa. Warto wiedzieć jak bank oblicza tutaj zdolność kredytową dla swoich klientów. Jeżeli macie problem z wyborem kredytu to sprawdźcie tutaj jakie oferty na kredyt gotówkowy mają banki w Polsce.

Umowa zlecenie pozwala na kredyty.

Kredyty gotówkowe nie są produktami niedostępnymi dla osób pracujących na zlecenie. Banki bardzo częstą biorą w dzisiejszych czasach pod uwagę jedynie to, jak prowadzone jest konto bankowe. Każdy z nas posiada dzisiaj konto bankowe na które zbiera przelewy ze wszystkich zleceń. I co z tego? Banki bardzo często mają specjalne oferty dla swoich klientów. Jeśli miesiąc w miesiąc dostarczamy na swoje konto bankowe pieniądze w wysokości minimum 1000 złotych, bank na pewno zaproponuje nam ciekawe rozwiązanie kredytowe z którego możemy skorzystać niezależnie od dnia. Stałe przelewy na konto mają ogromny wpływ na to z jakich produktów możemy korzystać. Niestety wystarczy, że w jednym miesiącu przelewu nie będzie i nasza zdolność kredytowa zdecydowanie spada. Dlatego trzeba zadbać, aby przygody były co miesiąc, regularne. Wtedy bank będzie mógł w jakikolwiek sposób określić naszą zdolność kredytową. Okazuje się zatem, że posiadanie konta bankowego może nam zdecydowanie pomóc w kredytowaniu, jeśli pracujemy na umowę zlecenie. W dzisiejszych bankach banki bardzo często wymagają od swoich klientów jedynie dowodu osobistego. Warto zatem prowadzić jedno konto bankowe na którym będziemy gromadzić wszystkie wpływy z konta.

Takie same warunki kredytowania.

Kredyty z umową o dzieło nie są wcale na gorszych warunkach. Wszystko tak naprawdę zależy od zdolności kredytowej. Jeśli mamy duże zarobki ze zleceń, a tym samym duże wpływy na swoje konto, możemy liczyć na ciekawą propozycje banku. Niestety bardzo wiele osób będących  w takiej sytuacji rezygnuje już na samym początku szukania kredytu i wybiera parabanki, które proponują pożyczkę na bardzo niekorzystnych warunkach. Kiedy przez co najmniej sześć miesięcy na koncie bankowym pojawia się łącznie minimum 1000 złotych, można już liczyć na ciekawą propozycję kredytu gotówkowego. Znalezienie odpowiedniego rozwiązania na pożyczkę w tego rodzaju sytuacji, nie jest proste, ale jeśli mamy stałe dochody z tytułu tego rodzaju umów, możemy spokojnie wybrać się do banku po pomoc finansową. Nie warto zatem się załamywać w takiej sytuacji tylko poszukać rozwiązania. Banki w których mamy konto bankowe na pewno po jakimś czasie prowadzenia konta zaproponują bardzo ciekawe produkty finansowe z których będziemy mogli skorzystać. Warto więc jeszcze przed założeniem konta zorientować się w sprawie i wiedzieć co mamy do wyboru, co pomoże nam pozytywnie wpłynąć na nasze kredytowanie.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s