Kredyty gotówkowe bez BIK i KRD

Spełnienie wymogów

Kredyty gotówkowe, nie są bynajmniej tak proste do otrzymania, jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Także i w tym przypadku, pierwsze wrażenie bywa mylne; aby otrzymać kredyt w banku, należy spełnić konkretne wymogi. Bez spełnienia wszystkich wymogów, szanse na uzyskanie kredytu drastycznie maleją. Wtedy, mamy do czynienia z tzw. brakiem zdolności kredytowej, przy czym najczęstszym jej powodem jest figurowanie osoby ubiegającej się o kredyt w krajowym rejestrze dłużników. Za każdym razem, kiedy podejmowany jest kredyt, musi zapaść pozytywna decyzja w tej sprawie. 

Rejestr KRD i BIK

Ostateczna decyzja banku zależna jest od tego, jakie są wpisy osób ubiegających się o kredyty gotówkowe w KRD, czyli Krajowym Rejestrze Dłużników. Gdy potencjalny klient banku, ubiegający się o kredyt widnieje na liście dłużników, jego szanse na uzyskanie kredytu, drastycznie maleją. Osoby znajdujące się w rejestrze dłużników, posiadają kredyt i jednocześnie uchylają się od spłacania go. Moment, w którym dłużnik przestanie spłacać kredyt, bądź komornik ściąga z niego alimenty, jest w praktycznie każdym przypadku równoznaczny z tym, że kredyty gotówkowe stają się niemożliwe do uzyskania. BIK (Biuro Informacji Kredytowej) określa zaś, czy klient banku posiada już jakikolwiek kredyt. Tutaj, nie ma znaczenia, jak go spłaca i czy od spłacania się nie uchyla; istotny jest sam fakt posiadanie kredytu. 

Szansa na kredyt

Zapis w BIK, szanse na nowy kredyt zmniejsza, ale znacznie groźniejsze jest znalezienie się na liście KRD, gdzie zdolność kredytowa spada praktycznie do zera. 

Mimo, że dość niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, istnieje szansa, by uzyskać kredyty gotówkowe, nawet będąc już zadłużonym. Z pomocą, przychodzą nam tutaj różnego rodzaju firmy świadczące usługi o charakterze finansowym. W przypadku takiego typu firm, wystarczy tylko i wyłącznie dowód; nikt nie zadaje pytań o zdolność kredytową, dotychczasowe zadłużenie, ewentualny status społeczny oraz przeszłość kryminalną. Wystarczy jedynie zapoznać się z umową i podpisać ją. Wtedy, pieniądze otrzymać można w szybkim czasie i dokładnie tyle, ile nam potrzeba. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że pożyczone pieniądze będziemy musieli oddać. Co więcej, w przypadku firmy, która oferuje usługi bankowe, przy otrzymywaniu Kredytu bez BIK i KRD, spłacać będziemy kwotę o wyższym oprocentowaniu niż kredyt zwyczajnie uzyskany w banku. Więcej informacji a także ranking najtańszych kredytów  na www.17bankow.com.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s